Praktyczne Warsztaty online NA ŻYWO:

Boost your Pronunciation: Opanuj naturalną wymowę angielską i osiągnij sukces w komunikacji biznesowej.

Czy zdarzyło Ci się czuć niepewność podczas rozmów po angielsku?  Czujesz, że Twoja wymowa nie jest wystarczająco klarowna i wyraźna?

Boisz się, że wymówisz dane słowo niepoprawnie i zostaniesz źle odebrany podczas ważnej rozmowy kwalifikacyjnej lub prezentacji?

Być może wstydzisz się swojego “polskiego akcentu” i chciałbyś brzmieć bardziej naturalnie? – No worries, I’ve been there, too! 🙂

Przez 15 lat szlifowałam moją wymowę – zarówno na studiach anglojęzycznych, jak i po ich ukończeniu. Eksperymentowałam z różnymi metodami i wypracowałam własne PRAKTYCZNE podejście do nauki wymowy, które DZIAŁA! Potwierdzają to efekty moich klientów.

Zebrałam więc całą moją wiedzę i doświadczenie, aby skrócić Twoją drogę i wyposażyć Cię w kompletne, sprawdzone metody, które pomogły mi podczas samodzielnej pracy nad wymową angielską.

Dlaczego wymowa jest tak ważna w profesjonalnej komunikacji?

Jako trener Business English uważam, że wymowa ma kluczowe znaczenie w skutecznej komunikacji, ponieważ sposób, w jaki się wypowiadasz, wpływa na wrażenie, jakie robisz na rozmówcy

Zauważyłam, że moi klienci są często nieświadomi popełnianych przez siebie błędów, przez co powielają je latamiPodczas zajęć 1-1 zwracam szczególną uwagę na poprawną wymowę, pomagając moim klientom pozbyć się złych nawyków, aby ich komunikacja była bardziej naturalna i profesjonalna.

Let’s face it, piękna wymowa nie przychodzi sama, trzeba ją po prostu ćwiczyć!

english booster newsletter

Mój sprawdzony proces nauki wymowy:

Fornula 4XP

Szkolenie poprowadzi: Joanna Waliś

webinar bledy wymowy

Hi! Tu Asia z English Boost!

Jestem trenerką Business English już od 9 lat. Przez ten czas przeszkoliłam setki osób dorosłych, prowadząc kursy biznesowe w firmach oraz zajęcia indywidualne i grupowe. 

Dzięki temu poznałam najczęstsze problemy, z jakimi borykają się moi klienci – osoby używające języka angielskiego w środowisku biznesowym.

Przez lata wypracowałam metody, które pomagają moim klientom w przełamaniu bariery językowej, dzięki czemu zyskują pewność siebie w kontaktach biznesowych.

Mam nadzieję, że z moją pomocą: zminimalizujesz stres związany z komunikacją w języku angielskim, nauczysz się myśleć po angielsku, oraz poczujesz się pewniej na spotkaniach biznesowych i podczas small talk’u.

Uwielbiam zarażać motywacją i pasją do nauki języka. Znajdziesz mnie na Instagramie i YouTubie, gdzie publikuję krótkie lekcje video, wyrażenia dnia, ciekawe struktury gramatyczne oraz częste błędy. 

Sprawdź, co mówią o mnie moi kursanci:

opiniastefania
opinia Klaudia

Posłuchaj, jak uczę

Dołączając na pokład, otrzymujesz:

Warsztatylive

Łączna wartość Warsztatów z bonusami: 1750 zł

CENA DLA CIEBIE:
1750 zł 445 zł

W Pakiecie VIP otrzymujesz dodatkowo:

Harmonogram warsztatów online NA ŻYWO:

SPOTKANIE 1: 7 czerwca (śr), godz. 19.30 (spotkanie już się odbyło, nagranie dostępne na platformie)
SPOTKANIE 2: 14 czerwca (śr), godz. 19.30
SPOTKANIE 3: 21 czerwca (śr), godz. 19.30
SPOTKANIE 4: 28 czerwca (śr), godz.19.30

PS: Udział na żywo nie jest wymagany. Każde spotkanie jest nagrywane - otrzymujesz 2-letni dostęp do platformy z nagraniami i materiałami z warsztatów.

Warsztaty odmienią Twój Business English w 3 obszarach:

Zbudujesz pewność siebie w kontaktach biznesowych (spotkania, prezentacje, small talk, job interview) oraz zminimalizujesz stres.

Podczas rozmowy w języku angielskim, jest wiele obszarów, na których musimy się skupić jednocześnie - gramatyka, słownictwo, przekaz... Obszar wymowy jest niestety często zaniedbywany, ale ma ogromny wpływ na Twoją pewność siebie. Jeśli komunikujesz się niewyraźnie lub wymawiasz dane słowa niepoprawnie, możesz zostać niezrozumiany, co potęguje stres związany z komunikacją i wpływa na Twoją pewność siebie.

Umocnisz swoją pozycję eksperta na rynku pracy.

Let's face it! Nawet jeśli jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, masz mnóstwo wiedzy i doświadczenia, ciężko będzie Ci brzmieć profesjonalnie, popełniając mnóstwo błędów w wymowie. Sposób, w jaki się wypowiadasz, ma ogromne znaczenie na to, jak jesteś odbierany. Jeśli chcesz, aby Twoi klienci/ współpracownicy słuchali Cię z zaciekawieniem i rozumieli, co chcesz przekazać, musisz pracować nad odpowiednią intonacją, dykcją i płynnością wypowiedzi.

Zbudujesz silne relacje z klientami.

Uważam, że poprawna, płynna wymowa = profesjonalizm w kontaktach biznesowych. Klient lepiej Cię zapamięta na podstawie Twoich umiejętności komunikacji. Jako tłumacz języka angielskiego, biorę udział w negocjacjach biznesowych w imieniu danej firmy. Często otrzymuję od klientów pytania: ,,Czy jest Pani Polką?" ,,Czy mieszka Pani w Anglii?" ,,Skąd ma Pani taką brytyjską wymowę?". - Nie piszę tego, aby się chwalić :). Chcę jedynie pokazać Ci, jak naturalna, poprawna wymowa może pomóc Ci w budowaniu relacji z klientami.

Gotowy/a zainwestować w swoją WYMOWĘ?

PAKIET STANDARD:

Cena: 445 PLN

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 295 zł

PAKIET VIP (brak miejsc):

Cena dla Ciebie: 595 PLN

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 445 zł

Czym różni się PAKIET VIP od PAKIETU STANDARD?

Pakiet VIP zawiera dodatkowo 2x 60-minutowe spotkania grupowe (6 osób w grupie) w aplikacji Teams (z użyciem kamer i mikrofonów). Celem spotkań jest dalsza praca nad wymową angielską - poprawiam Twoją wymowę NA ŻYWO, daję feedback dotyczący Twojej wymowy i obszarów do dalszej pracy. Spotkania odbędą się po zakończeniu warsztatów (data zostanie uzgodniona z uczestnikami).

Często zadawane pytania:

W ramach warsztatów uczestniczysz w 4 x 75-min. spotkaniach online na żywo (forma webinarów). Spotkania odbywają się w każdą środę o godz.19.30 [daty: 7, 14, 21, 28 czerwca 2023].

Otrzymujesz też 1) 2-letni dostęp do platformy z nagraniami ze szkoleń 2) workbook z notatkami i ćwiczeniami 3) specjalnie nagrane przeze mnie pliki audio do samodzielnej pracy nad wymową – po ukończeniu warsztatów dalej możesz utrwalać i ćwiczyć poprawną wymowę, gdziekolwiek jesteś (w parku, w samochodzie etc.).

Warsztaty rozpoczynają się 7 czerwca 2023 [środa, godz. 19.30]. Kolejne spotkania odbędą się: 14, 21 i 28 czerwca. Pamiętaj jednak, że udział na żywo nie jest obowiązkowy.

Dzień po każdym szkoleniu, na platformie pojawią się nagrania, Workbook z notatkami i ćwiczeniami oraz pliki audio do dalszej praktyki.

Po opłaceniu zamówienia, na podany adres email otrzymasz dane do logowania do platformy oraz zaproszenie z linkiem do każdego spotkania. Otrzymasz również przypomnienie mailowe w dniu warsztatów.

Udział na żywo nie jest obowiązkowy. Każde spotkanie jest nagrywane i będzie dostępne na platformie szkoleniowej, do której otrzymujesz dostęp na 2 lata. Możesz więc wracać do warsztatów, kiedy tylko chcesz. Jeśli ominąłeś/aś spotkanie, a masz jakieś pytanie – zawsze możesz zadać je na zamkniętej grupie na Facebooku.

Warsztaty dedykowane są dla osób na poziomie od B1+ do C1+. Z doświadczenia wiem, że każda osoba ma inne problemy związane z wymową w zależności od indywidualnych czynników. Im szybciej pozbędziesz się złych nawyków językowych i zaczniesz pracować nad swoją wymową, tym szybciej osiągniesz native-like pronunciation. Warsztaty są więc dla każdej osoby, która chce polepszyć swoją wymowę.

Warsztaty nie są najlepszym rozwiązaniem dla osób początkujących (A1-A2), które dopiero rozpoczynają przygodę z językiem angielskim. 

Warsztaty nie są rekomendowane osobom, które nie zamierzają ćwiczyć swojej wymowy, powtarzając po mnie podczas warsztatów. Let’s face it – nauka wymowy polega na jej ćwiczeniu i powtarzaniu dźwięków i słów. Znajomość teorii niestety nie wystarczy :).

Wymowa ma kluczowe znaczenie w skutecznej komunikacji, ponieważ sposób, w jaki się wypowiadasz, wpływa na wrażenie, jakie robisz na rozmówcy.  Jako trener Business English zauważyłam, że moi klienci są często nieświadomi popełnianych przez siebie błędów, przez co powielają je latami

Dlatego chcę pomóc Ci pozbyć się najczęściej popełnianych błędów w wymowie oraz “polskich naleciałości”, które wpływają na Twój akcent.

Mam nadzieję, że forma warsztatów na żywo (4 spotkania x 75 min) – odbywających się w trybie cotygodniowym – zmotywuje Cię do intensywnej pracy! 🙂 Wystarczy, że pojawisz się na szkoleniach i będziesz otwarty/a na ćwiczenie wymowy razem ze mną. Nie jest to obszerny kurs video, polegający na samodzielnej pracy. Moim celem jest przekazanie Ci jak najwięcej sprawdzonych tricków w krótkim czasie – ćwiczymy wymowę podczas szkoleń

Otrzymujesz 2-letni dostęp do platformy oraz dożywotni dostęp do Workbooka i plików audio, tak więc masz mnóstwo czasu, aby nadrobić zaległości/ wracać do niektórych zagadnień. 

Warsztaty są dla  Ciebie, nawet jeśli nie używasz języka angielskiego w pracy. Wystarczy, że chcesz polepszyć swoje umiejętności komunikacji i chcesz brzmieć bardziej naturalnie i profesjonalnie.

Poza tym, nigdy nie wiesz, kiedy pojawi się konieczność używania j. angielskiego w środowisku zawodowym.

Oczywiście. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wpiszesz dane swojej firmy oraz NIP  (pole: ”dane do faktury”). Fakturę otrzymasz w osobnym mailu.

Pozbądź się najczęściej popełnianych błędów, opanuj naturalną wymowę angielską i osiągnij sukces w komunikacji biznesowej!