fbpx

Kurs video:

Boost your Pronunciation - opanuj naturalną wymowę angielską i osiągnij sukces w komunikacji.

Czy zdarzyło Ci się czuć niepewność podczas rozmów po angielsku?  Czujesz, że Twoja wymowa nie jest wystarczająco klarowna i wyraźna?

Boisz się, że wymówisz dane słowo niepoprawnie i zostaniesz źle odebrany podczas ważnej rozmowy kwalifikacyjnej lub prezentacji?

Być może wstydzisz się swojego „polskiego akcentu” i chciałbyś brzmieć bardziej naturalnie? – No worries, I’ve been there, too! 🙂

Przez 15 lat szlifowałam moją wymowę – zarówno na studiach anglojęzycznych, jak i po ich ukończeniu. Eksperymentowałam z różnymi metodami i wypracowałam własne PRAKTYCZNE podejście do nauki wymowy, które DZIAŁA! Potwierdzają to efekty moich klientów.

Zebrałam więc całą moją wiedzę i doświadczenie, aby skrócić Twoją drogę i wyposażyć Cię w kompletne, sprawdzone metody, które pomogły mi podczas samodzielnej pracy nad wymową angielską.

Dlaczego wymowa jest tak ważna w profesjonalnej komunikacji?

Jako trener Business English uważam, że wymowa ma kluczowe znaczenie w skutecznej komunikacji, ponieważ sposób, w jaki się wypowiadasz, wpływa na wrażenie, jakie robisz na rozmówcy

Zauważyłam, że moi klienci są często nieświadomi popełnianych przez siebie błędów, przez co powielają je latamiPodczas zajęć 1-1 zwracam szczególną uwagę na poprawną wymowę, pomagając moim klientom pozbyć się złych nawyków, aby ich komunikacja była bardziej naturalna i profesjonalna.

Let’s face it, piękna wymowa nie przychodzi sama, trzeba ją po prostu ćwiczyć!

Mój sprawdzony proces nauki wymowy:

Kim jest prowadząca? - Joanna Waliś

Hi! Tu Asia z English Boost!

Jestem trenerką Business English już od 9 lat. Przez ten czas przeszkoliłam setki osób dorosłych, prowadząc kursy biznesowe w firmach oraz zajęcia indywidualne i grupowe. 

Dzięki temu poznałam najczęstsze problemy, z jakimi borykają się moi klienci – osoby używające języka angielskiego w środowisku biznesowym.

Przez lata wypracowałam metody, które pomagają moim klientom w przełamaniu bariery językowej, dzięki czemu zyskują pewność siebie w kontaktach biznesowych.

Mam nadzieję, że z moją pomocą: zminimalizujesz stres związany z komunikacją w języku angielskim, nauczysz się myśleć po angielsku, oraz poczujesz się pewniej na spotkaniach biznesowych i podczas small talk’u.

Uwielbiam zarażać motywacją i pasją do nauki języka. Znajdziesz mnie na Instagramie i YouTubie, gdzie publikuję krótkie lekcje video, wyrażenia dnia, ciekawe struktury gramatyczne oraz częste błędy. 

Sprawdź, co mówią o mnie moi kursanci:

opinia
opinia
opinia

Dołączając na pokład, otrzymujesz:

Łączna wartość Warsztatów z bonusami: 1750 zł

CENA DLA CIEBIE :
 647 zł 

Kurs odmieni Twój Business English w 3 obszarach:

Zbudujesz pewność siebie w kontaktach biznesowych (spotkania, prezentacje, small talk, job interview) oraz zminimalizujesz stres.

Podczas rozmowy w języku angielskim, jest wiele obszarów, na których musimy się skupić jednocześnie - gramatyka, słownictwo, przekaz... Obszar wymowy jest niestety często zaniedbywany, ale ma ogromny wpływ na Twoją pewność siebie. Jeśli komunikujesz się niewyraźnie lub wymawiasz dane słowa niepoprawnie, możesz zostać niezrozumiany, co potęguje stres związany z komunikacją i wpływa na Twoją pewność siebie.

Umocnisz swoją pozycję eksperta na rynku pracy.

Let's face it! Nawet jeśli jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, masz mnóstwo wiedzy i doświadczenia, ciężko będzie Ci brzmieć profesjonalnie, popełniając mnóstwo błędów w wymowie. Sposób, w jaki się wypowiadasz, ma ogromne znaczenie na to, jak jesteś odbierany. Jeśli chcesz, aby Twoi klienci/ współpracownicy słuchali Cię z zaciekawieniem i rozumieli, co chcesz przekazać, musisz pracować nad odpowiednią intonacją, dykcją i płynnością wypowiedzi.

Zbudujesz silne relacje z klientami.

Uważam, że poprawna, płynna wymowa = profesjonalizm w kontaktach biznesowych. Klient lepiej Cię zapamięta na podstawie Twoich umiejętności komunikacji. Jako tłumacz języka angielskiego, biorę udział w negocjacjach biznesowych w imieniu danej firmy. Często otrzymuję od klientów pytania: ,,Czy jest Pani Polką?" ,,Czy mieszka Pani w Anglii?" ,,Skąd ma Pani taką brytyjską wymowę?". - Nie piszę tego, aby się chwalić :). Chcę jedynie pokazać Ci, jak naturalna, poprawna wymowa może pomóc Ci w budowaniu relacji z klientami.

Gotowy/a zainwestować w swoją WYMOWĘ?

Często zadawane pytania:

W ramach Kursu otrzymujesz 3-letni dostęp do platformy z lekcjami video – łącznie ponad 8 godzin nagrań. 

Otrzymujesz też nielimitowany dostęp do Workbooka z notatkami i ćwiczeniami oraz specjalnie nagranych przeze mnie plików audio do samodzielnej pracy nad wymową – po ukończeniu Kursu dalej możesz utrwalać i ćwiczyć poprawną wymowę, gdziekolwiek jesteś (w parku, w samochodzie etc.).

Po opłaceniu zamówienia, na podany adres email otrzymasz dane do logowania do platformy, gdzie czekają na Ciebie lekcje video i materiały (workbook, pliki audio).

Kurs dedykowany jest dla osób na poziomie od B1+ do C1+. Z doświadczenia wiem, że każda osoba ma inne problemy związane z wymową w zależności od indywidualnych czynników. Im szybciej pozbędziesz się złych nawyków językowych i zaczniesz pracować nad swoją wymową, tym szybciej osiągniesz native-like pronunciation. Kurs jest więc dla każdej osoby, która chce polepszyć swoją wymowę.

Kurs nie jest najlepszym rozwiązaniem dla osób początkujących (A1-A2), które dopiero rozpoczynają przygodę z językiem angielskim. 

Kurs nie jest rekomendowany osobom, które nie zamierzają ćwiczyć swojej wymowy, powtarzając po mnie. Let’s face it – nauka wymowy polega na jej ćwiczeniu i powtarzaniu dźwięków i słów. Znajomość teorii niestety nie wystarczy :).

Wymowa ma kluczowe znaczenie w skutecznej komunikacji, ponieważ sposób, w jaki się wypowiadasz, wpływa na wrażenie, jakie robisz na rozmówcy.  Jako trener Business English zauważyłam, że moi klienci są często nieświadomi popełnianych przez siebie błędów, przez co powielają je latami

Dlatego chcę pomóc Ci pozbyć się najczęściej popełnianych błędów w wymowie oraz “polskich naleciałości”, które wpływają na Twój akcent.

Otrzymujesz 3-letni dostęp do platformy oraz dożywotni dostęp do Workbooka i plików audio, tak więc masz mnóstwo czasu, aby nadrobić zaległości/ wracać do niektórych zagadnień.

Kurs jest dla  Ciebie, nawet jeśli nie używasz języka angielskiego w pracy. Wystarczy, że chcesz polepszyć swoje umiejętności komunikacji i chcesz brzmieć bardziej naturalnie i profesjonalnie.

Poza tym nigdy nie wiesz, kiedy pojawi się konieczność używania j. angielskiego w środowisku zawodowym.

Oczywiście. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wpiszesz dane swojej firmy oraz NIP  (pole: ”dane do faktury”). Fakturę otrzymasz w osobnym mailu.

Pozbądź się najczęściej popełnianych błędów, opanuj naturalną wymowę angielską i osiągnij sukces w komunikacji biznesowej!