fbpx

Dziękuję Ci za zaufanie i zapis!:)

Mail z mini e-bookiem wyląduje w Twojej skrzynce w ciągu 5 minut, ale w podziękowaniu za zapis, mam dla Ciebie coś jeszcze! 

Jeśli brakuje Ci AKTYWNEJ nauki słownictwa i zależy Ci na regularnym powiększaniu zasobu praktycznych zwrotów, poświęcając tylko 15 min. dziennie, koniecznie sprawdź ofertę specjalną, którą dla Ciebie przygotowałam.

UWAGA: Jeśli zamkniesz tę stronę, oferta specjalna przepadnie.

Kurs: Vocabulary Planner

Business English & Lifestyle (B2-C1)

oferta jednorazowa

Masz niepowtarzalną możliwość odebrania 
Kursu: Vocabulary Planner: Business English & Lifestyle w niższej cenie. To idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli chcesz uczyć się angielskiego samodzielnie, ale brakuje Ci czasu i motywacji, lub nie wiesz, jak  dokładnie zaplanować naukę.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego zazwyczaj mamy w głowie całą masę fajnych słów i zwrotów po angielsku, ale w trakcie rozmowy używamy tylko tych NAJPROSTSZYCH?

“Niby znam te zwroty, gdy je widzę lub słyszę, ale nie potrafię użyć ich w rozmowie - nie mogę ich sobie przypomnieć, gdy ich potrzebuję...” 

Vocabulary Planner

dedykowany jest osobom, które chcą urozmaicić zasób słownictwa oraz czuć się swobodniej podczas spotkań biznesowych, pisząc maile, czy też prowadząc luźne konwersacje w języku angielskim.

Czym wyróżnia się ten Interaktywny Kurs?

  • 6-miesięczny kurs słownictwa, podzielony na 24 moduły tygodniowe (250 stron).
  • Każdy dzień tygodnia obejmuje inne zagadnienie (szczegółowy opis poniżej).
  • Nauka 8-10 zdań dziennie + powtórka w aplikacji Quizlet. Wystarczy, że poświęcisz tylko 15-20 min. w ciągu dnia!
  • Opanujesz ok. 1000 różnorodnych idiomów, frazali, zwrotów biznesowych!
  • Dostęp do nagrań mp3 – ćwiczysz wymowę i uczysz się gdziekolwiek jesteś!
  • Utrwalasz nabytą wiedzę w praktycznych ćwiczeniach
  • Monitorowanie postępu – odhaczasz ukończone dni, wyznaczasz nagrody.
  • Wskazówki, jak uczyć się skutecznie i przyjemnie.
  • Otrzymujesz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, na której odpowiadam na Twoje pytania.

Kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz...

Jak wygląda nauka z Kursem?

MONDAY: Business English

Zwroty przydatne podczas spotkań biznesowych, negocjacji, prezentacji czy pisania maili – sprawią , że będziesz brzmieć bardziej profesjonalnie!

TUESDAY: Grammar

Wprowadzenie przydatnych struktur gramatycznych oraz różnic między nimi, a także omówienie najczęstszych błędów.

WEDNESDAY: Phrasal verbs

Sekcja poświęcona czasownikom frazowym (come up, come across, come out, come into…). Jak używać ich aktywnie w rozmowie?

THURSDAY: Lifestyle idioms

Small Talk jest nieodłącznym elementem tzw. 'Business Culture’. Poznasz tutaj wyrażenia przydatne podczas luźnej rozmowy o podróżach, nawykach, czasie wolnym, stresie, etc.

FRIDAY: Fillers

Kategoria ta składa się z tzw. ’wypełniaczy’ rozmowyprzydatnych zwrotów na każdą okazję. Pomogą Ci one reagować w szybki i naturalny sposób.

SAT-SUN: Test yourself

W soboty utrwalamy słownictwo w ćwiczeniach
Niedziela to czas na odpoczynek i naładowanie baterii na następny tydzień. Sounds like a plan?:)

Zobacz E-book od środka:

Spójrz na opinie osób, które już się uczą z Kursem:

Posiadaczy Plannera
0

,,Nauka z Plannerem to 100% pożytecznej przyjemności! Codzienna garść nowych zwrotów. I to użytecznych zwrotów! Nie za dużo, nie za mało – tylko tyle ile w jeden dzień jestem w stanie przyswoić :). Forma Planera to unikalny pomysł, przez co całość jest jeszcze bardziej atrakcyjna i motywuje do regularnej nauki.
Dziękuje Asiu za tak wspaniałą dawkę angielskiego!:)”

– Zuzanna

,,Gorąco polecam Vocabulary Planner! Uczę się angielskiego od 5 lat, ale takiej intensywności jak z Plannerem nie miałem nigdy. Każdego dnia siadam i poznaję nowe słówka. Super wszystko zorganizowane na każdy dzień. Przeznaczam około 30 minut. Platforma Quizlet, na której dostępny jest kurs mega się sprawdza.
Jestem kosmiczne zadowolony
.”

-Michał

Od ponad miesiąca zaczynam dzień od lekcji angielskiego z planerem – naprawdę zdaje u mnie egzamin. Jedna lekcja zajmuje 10-15 minut, podaje garść zwrotów z żywego języka i sprawia, że natychmiast chcesz któregoś z nich użyć w codziennej sytuacji. Jeśli potrzebujesz wznieść swój angielski na kolejny poziom mocy, z tym planerem pójdzie Ci bez bólu. Jest to pierwszy raz, kiedy uczę się codziennie od poniedziałku do piątku, sama z siebie i nie jęczę przy tym. Czyli coś jest na rzeczy :).

,,Nauczanie angielskiego to zdecydowanie pasja Asi! Asia ma ogromną wiedzę i przekazuje ją w bardzo przystępny sposób, a przy tym jest bardzo miłą i pozytywną osobą!  Asia jest bardzo zaangażowaną, inspirującą i cierpliwą lektorką – udostępnia swoje autorskie materiały, daje cenne wskazówki dotyczące nauki angielskiego oraz motywuje do nauki. Polecam!”

– Ania

Dołączając do Kursu, otrzymujesz:

Łączna wartość z bonusami: 1100 zł

Cena regularna: 347 zł

CENA PROMOCYJNA DLA CIEBIE:

237 zł

e-book

Z tej oferty możesz skorzystać jeszcze przez…

Kilka słów o autorce:

Hi! Tu Asia z English Boost!

Jestem trenerką Business English już od 9 lat. Przez ten czas przeszkoliłam setki osób dorosłych, prowadząc kursy biznesowe w firmach oraz zajęcia indywidualne i grupowe. 

Dzięki temu poznałam najczęstsze problemy, z jakimi borykają się moi klienci – osoby używające języka angielskiego w środowisku biznesowym.

Przez lata wypracowałam metody, które pomagają moim klientom w przełamaniu bariery językowej, dzięki czemu zyskują pewność siebie w kontaktach biznesowych.

Mam nadzieję, że z moją pomocą: zminimalizujesz stres związany z komunikacją w języku angielskim, nauczysz się myśleć po angielsku, oraz poczujesz się pewniej na spotkaniach biznesowych i podczas small talk’u.

Uwielbiam zarażać motywacją i pasją do nauki języka. Znajdziesz mnie na Instagramie i YouTubie, gdzie publikuję krótkie lekcje video, wyrażenia dnia, ciekawe struktury gramatyczne oraz częste błędy. 

Wynieś swój angielski na wyższy poziom, zwiększając zasób słownictwa biznesowo-lifestylowego o ponad 1000 zwrotów!

REGULAMIN           POLITYKA PRYWATNOŚCI   

© English Boost Joanna Waliś 2020