fbpx

Opanuj Stronę Bierną w Business English i wskocz na wyższy poziom w komunikacji biznesowej.

Zapisz się na listę oczekujących na kurs, aby otrzymać info o premierze i najniższej cenie.

Hello there!

Tworzę dla Ciebie PRAKTYCZNY kurs video o tym, jak wykorzystać Stronę Bierną (Passive Voice) w komunikacji biznesowej, aby polepszyć Twój Business English oraz sprawić, aby Twoja komunikacja była bardziej profesjonalna i mniej bezpośrednia.

Podczas konsultacji często „ulepszam” maile i prezentacje moich klientów, a jednym z elementów, które poprawiam najczęściej, jest właśnie GRAMATYKA (czasy, strona bierna…).

W języku polskim jesteśmy przyzwyczajeni do zwięzłego i bezpośredniego stylu pisania i mówienia, ale jeśli przełożymy ten sam styl na język angielski, nasz sposób komunikacji może okazać się nieuprzejmy, zbyt surowy lub mało profesjonalny

Kurs video: „Opanuj Stronę Bierną w Business English” nie będzie zwykłym kursem z gramatyki napakowanym samą teorią! Największy nacisk kładę zawsze na PRAKTYKĘ oraz przykłady z żywego języka biznesowego, abyś mógł/ mogła używać strony biernej intuicyjnie w środowisku zawodowym.

Zostaw swojego maila, aby nie przegapić informacji o premierze oraz najniższej cenie kursu!

Czy też tak masz? 🙂

Zobacz, co inni mówią o nauce ze mną:

Jak będzie wyglądał Kurs?

Kto będzie Cię uczył?

Joanna Walis

Hi! Tu Asia z English Boost!

Jestem trenerką Business English już od 9 lat. Przez ten czas przeszkoliłam setki osób dorosłych, prowadząc kursy biznesowe w firmach oraz zajęcia indywidualne i grupowe. 

Dzięki temu poznałam najczęstsze problemy, z jakimi borykają się moi klienci – osoby używające języka angielskiego w środowisku biznesowym.

Przez lata wypracowałam metody, które pomagają moim klientom w przełamaniu bariery językowej, dzięki czemu zyskują pewność siebie w kontaktach biznesowych.

Mam nadzieję, że z moją pomocą: zminimalizujesz stres związany z komunikacją w języku angielskim, nauczysz się myśleć po angielsku, oraz poczujesz się pewniej na spotkaniach biznesowych i podczas small talk’u.

Uwielbiam zarażać motywacją i pasją do nauki języka. Znajdziesz mnie na Instagramie i YouTubie, gdzie publikuję krótkie lekcje video, wyrażenia dnia, ciekawe struktury gramatyczne oraz częste błędy. 

To jak, chcesz wskoczyć na wyższy poziom w komunikacji biznesowej, dzięki opanowaniu strony biernej?

© English Boost Joanna Waliś 2020