fbpx

Kurs konwersacyjny (LIVE):

Business English & Lifestyle [B2-C1]

Start: wrzesień 2023

Cena: 895 zł

Używasz języka angielskiego w pracy, ale wciąż nie czujesz się swobodnie podczas spotkań biznesowych lub zwykłego small-talku? Znasz podstawowe słownictwo i gramatykę, ale dalej boisz się odezwać i odczuwasz blokadę językową?

No worries, to normalne. Potrzebujesz się ROZGADAĆ! 🙂
Nauka języka ma to do siebie, że największe postępy robisz wtedy, gdy używasz go w praktyce…. ROZMAWIAJĄC

Żaden zasób zaawansowanego słownictwa i struktur gramatycznych nie sprawi, że poczujesz się pewniej, jeśli nie zaczniesz MÓWIĆ I MYŚLEĆ po angielsku.

Zapraszam Cię więc na 8-tygodniowy, intensywny kurs z konwersacji w języku angielskim! 🙂

Kurs konwersacyjny to…
 • 8 spotkań (1h każde) w kameralnych grupach (4 osoby).
 • Nacisk na mówienie, wymowę i poszerzanie słownictwa.
 • E-BOOK z listą słownictwa do każdych zajęć, ćwiczeniami utrwalającymi, pracą domową (TEDs, artykuły).
 • Ciekawe tematy biznesowo-lifestylowe (spis poniżej).
 • Small talk, wyrażanie opinii, niezgadzanie się, zadawanie pytań – wszystko, czego potrzebujesz, aby komunikować się swobodnie i bez stresu.
 • Poprawiam Twoje błędy i wymowę, proponuję słownictwo.
 • Luźna, bezstresowa atmosfera = GADAMY!:)
 • UWAGA: W III edycji otwieram 3 grupy [tylko 12 miejsc].

Jak wyglądają każde zajęcia?

zajecia

Tematy kursu konwersacyjnego:

photo-265013

In this class, we will talk about our profession, job responsibilities and other work-related topics.

You will learn lots of phrases useful for talking about your company, job & duties, which will come in handy during a job interview.

In this class, we will have a discussion on motivation - mostly in your professional life.

What makes you motivated? What makes you discouraged? What are the factors you find motivating at work?

In this class, we will learn how to hold a discussion on various topics. We will have several statements to consider, and your task will be to agree or disagree with them.

You will learn how to present your point of view. We will discuss pros & cons of different situations.

In this class, we will talk about procrastination & organisational skills.

What kind of things do you often put off at work & in your private life? Is it good to put certain things off?

In this class, we will talk about risk - both in professional and private life. We will try to come up with the type of occupational risk that you come across on a daily basis.

In this class, we will focus on a lifestyle topic, which is sleeping. I suppose it affects each sphere of our life, so it is worth reflecting upon this matter. 

In this class, we will have a role-play exercise. Each of you will be a candidate for possible redundancy. You will try to convince the rest of us that it is worth keeping you in the company.

At the end of the class, we [the management board] will choose the person to be fired :). No stress, the class is going to be fun! It will also provide you with lots of useful negotiation skills.

In this class, we will firstly discuss linking words [however, on the other hand, despite, result in, owing to etc...]. Then, we will learn how to use them in speaking - while discussing sales-related topics.

Opinie moich klientów

''Najlepsza nauczycielka angielskiego z jaką współpracowałem. Cierpliwa, ale wymagająca. Zajęcia nastawione na praktyczną naukę języka z naciskiem na komunikację. Dokładnie wyjaśnia gramatykę w naprawdę przystępny sposób. Wprowadza bogate, praktyczne słownictwo, zwraca uwagę na poprawną wymowę. Lekcje z Joanną w połączeniu z systematycznością i chęcią do nauki języka to gwarancja sukcesu. Polecam każdemu, kto chce szybko zrobić postępy i poczuć się pewniej ze swoim angielskim. '' [Wojtek]

''Bardzo polecam angielski z Asią! Zajęcia z Nią to naprawdę czysta przyjemność! Nauczanie angielskiego to zdecydowanie pasja Asi! Asia ma ogromną wiedzę i przekazuje ją w bardzo przystępny sposób, a przy tym jest bardzo miłą i pozytywną osobą! Asia jest bardzo zaangażowaną, inspirującą i cierpliwą lektorką - udostępnia swoje autorskie materiały, daje cenne rady i wskazówki dotyczące nauki angielskiego, motywuje do nauki i jest bardzo uważna - wyłapuje i poprawia każdy błąd. Polecam!'' [Ania]

''Polecam serdecznie naukę angielskiego z Asią ! Asia jest pasjonatką i świetną nauczycielką z mega pozytywnym nastawieniem. Potrafi przekazywać wiedzę oraz motywować do nauki. Brałam udział w dwóch kursach organizowanych przez nią-Asia jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć i udostępnia masę materiałów do samodzielnej nauki. Polecam serdecznie!'' [Joanna]

''Mam lekcje z Asią od roku i nie wyobrażam sobie mieć ich z kimś innym. Asia pomogła mi przełamać bariery i jako jedyna dotarła do mnie, tłumacząc gramatykę (do tej pory nikomu się to nie udawało). Dzisiaj stawiam swoje kroki w międzynarodowej korporacji i wiem, że gdyby nie Asia nie poradziłabym sobie tak sprawnie.''​ [Martyna]

Kim jest prowadząca?:)

Hi! Tu Asia z English Boost!

Jestem trenerką Business English już od 9 lat. Przez ten czas przeszkoliłam setki osób dorosłych, prowadząc kursy biznesowe w firmach oraz zajęcia indywidualne i grupowe. 

Dzięki temu poznałam najczęstsze problemy, z jakimi borykają się moi klienci – osoby używające języka angielskiego w środowisku biznesowym.

Przez lata wypracowałam metody, które pomagają moim klientom w przełamaniu bariery językowej, dzięki czemu zyskują pewność siebie w kontaktach biznesowych.

Mam nadzieję, że z moją pomocą: zminimalizujesz stres związany z komunikacją w języku angielskim, nauczysz się myśleć po angielsku, oraz poczujesz się pewniej na spotkaniach biznesowych i podczas small talk’u.

Uwielbiam zarażać motywacją i pasją do nauki języka. Znajdziesz mnie na Instagramie i YouTubie, gdzie publikuję krótkie lekcje video, wyrażenia dnia, ciekawe struktury gramatyczne oraz częste błędy. 

FAQ - najczęściej zadawane pytania

 • Na chwilę obecną możesz zapisać się do grupy:
  1) B1+
  2) B2
  2) B2+/C1.
 • Przed rozpoczęciem Kursu, przeprowadzę z Tobą 10-min. rozmowę, dzięki której ocenię Twój poziom i przypiszę Cię do odpowiedniej grupy.
 • Na chwilę obecną nie oferuję Kursów konwersacyjnych dla osób na poziomach: A1, A2-B1.
 • Kurs polega na konwersacjach, dlatego jeśli nie zamierzasz brać aktywnego udziału w zajęciach, nie wyniesiesz z nich zbyt wiele.
 • Liczy się również systematyczna nauka słownictwa z zajęć. 
 • Kurs ten jest dla Ciebie, nawet jeśli nie używasz języka angielskiego w pracy. Wystarczy, że chcesz polepszyć swoje umiejętności mówienia.
 • Rzuć okiem na spis tematów zajęć powyżej i zdecyduj, czy są one dla Ciebie interesujące.
 • Oczywiście, wystarczy, że poinformujesz mnie o tym przed dokonaniem płatności za Kurs.
 • Podajesz dane firmy, a ja wystawiam fakturę.
 • Kurs jest prowadzony na żywo (przez komunikator Teams), dlatego nie ma możliwości zwrotu.

 • Przed zakupieniem Kursu, uczestnik dostaje harmonogram kursu [daty zajęć].
 • W przypadku nieobecności na zajęciach, uczestnik wciąż ma dostęp do nagrań z zajęć oraz wszystkich materiałów [E-book ze słownictwem i ćwiczeniami]

KONTAKT

Potrzebujesz więcej informacji?

© English Boost Joanna Waliś 2020